Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 2 voturi - 3 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salutari din Bucuresti
Autor Mesaj
iepure79 Deconectat
Member

Alăturat: Oct 2011
RE: Salutari din Bucuresti
Felicitari ! este echivalentul consumului unui Logan Diesel la 110 km/h mers pe autostrada , mai exact 4,57 litri motorina la 100km.
15-01-2012 07:04 PM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
mms Deconectat
Junior Member
**

Alăturat: Nov 2011
Acum am vazut...si vad ca nu a bagat nimeni de seama pana acum faptul ca hoverul meu are motor 4g69s4n si nu 4g64 cum au restul H3. Din cate am citit pe ici pe colo motorul asta s-a pus pe modelele H5....evident ca singura diferenta majora este doar galeria de admisie care este mai mare la 4g69s4n....cred ca datorita normelor de poluare. Asta din ceea ce am vazut eu pana acum.

Si atunci insist sa contrazic @Seniorul si sa comentez ca masina este 2009, si nu 2008 cum insista domnia sa cateva posturi mai devreme.
Apropo m-am apuzat copios cand am observat ca prima inmatriculare a fost in mai 2010, si eu luand masina in august 2011 poate inca mai puteam abuza de ceva garantie dar dat fiind faptul ca de abia acu cateva zile m-am uitat atent pe civ si nu am facut revizia la dealer banuiesc ca m-am lins pe bot.Dodgy
07-02-2012 12:37 AM
Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
LAwR Deconectat
Administrator

Alăturat: Oct 2011
Pentru fabricatie uita-te pe placuta de sub capota, in partea soferului. Ultimul rand reprezinta luna si anul fabricatiei.
Sa pui si niste poze cu masina Wink

Apropo, Hoverele H3 sunt masini foarte diferite fata de ceea ce avem noi, deci nu pot fi bagate in aceeasi oala. Ale noastre sunt Hover X240, nu H3, H2, etc.

Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
─░mage
(Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 20-02-2012 08:40 PM de LAwR.)
20-02-2012 08:38 PM
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)