Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: Dezmembrez GWM Hover H3 Luxury
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4
Dezmembrez GWM Hover H3 Luxury 4x4 , 2,4l 126cp, 25000km , interior negru piele , trapa, geamuri electrice fata+spate, scaune electrice , unitate multimedia cu mp3 si magazie de cd-uri.
ym to_alex1
in ce parte a tarii e masina?

mersi
clapeta de acceleratie o ai? ms
(05-01-2015 01:06 PM)gfery Scris: [ -> ]in ce parte a tarii e masina?

mersi
Masina este in Dambovita, langa Ploiesti.

(08-01-2015 01:31 PM)Cosmin H Scris: [ -> ]clapeta de acceleratie o ai? ms

O am , costa 250 ron.
buna ziua, as fi interesat de clapeta de deschidere a capotei, maneta de frana de mana, mecanismul de spalat luneta spate, scaunele fata si bancheta spate, bobina inductie si setul de fise. Va rog sa-mi comunicati preturile. Multumesc
As mai dori preturile pentru: lunetă faţă,catalizator, toba-ultima,si pretul la bordul masinii. Multumesc.[/size]
(26-01-2015 12:40 PM)aramino Scris: [ -> ]buna ziua, as fi interesat de clapeta de deschidere a capotei, maneta de frana de mana, mecanismul de spalat luneta spate, scaunele fata si bancheta spate, bobina inductie si setul de fise. Va rog sa-mi comunicati preturile. Multumesc

Buna ziua,
Clapeta de deschidere capota din interior este 10 ron cu specificatia ca este necesar a fi prinsa cu o saiba fiind un pic crapata. Maneta de frana de mana costa 100 ron. Scaunele de fata electrice + bancheta (sunt din piele neagra) costa 300 euro. Bobina inductie + fise 250 ron. Toba finala costa 250 ron. Catalizatorul costa 500 ron. Va rog sa imi comunicati ce anume doriti exact la mecanismul de spalat luneta spate si ce anume doriti de la bord: plansa sau tabloul? Luneta fata va referiti la parbriz sau trapa? Parbriz si luneta spate sunt sparte, nu le am.

(26-01-2015 06:02 PM)aramino Scris: [ -> ]As mai dori preturile pentru: lunetă faţă,catalizator, toba-ultima,si pretul la bordul masinii. Multumesc.[/size]

Tabloul de bord costa 300 ron si arata 25mii km (cat are si masina).
buna ziua, era vorba de parbriz fata, iar la mecanismul de spalare al lunetei spate ma refeream la traseu avand in vedere ca diuza am schimbat-o si tot nu functioneaza. Scaunele sunt cu incalzire? Multumesc

as dori daca se poate poze la scaune si bancheta, si doar bobina la ce pret ar fi? Multumesc
(27-01-2015 11:00 AM)aramino Scris: [ -> ]buna ziua, era vorba de parbriz fata, iar la mecanismul de spalare al lunetei spate ma refeream la traseu avand in vedere ca diuza am schimbat-o si tot nu functioneaza. Scaunele sunt cu incalzire? Multumesc

as dori daca se poate poze la scaune si bancheta, si doar bobina la ce pret ar fi? Multumesc

Bobina costa 200 ron. Scaunele nu sunt cu incalzire, nu am vazut cu incalzire pana acum, exista pe forum un kit pentru ambele scaune din fata care se monteaza ca sistem de incalzire la 120 ron . Scaunele sunt impecabile, o sa atasez poze suplimentare cand o sa ajung la masina (e in alta localitate). Pentru traseul de stergator spate fa tu un pret care sa te avantajeze.
ym : to_alex1
mai aveti bobina cu fisele?

multumesc
(09-02-2015 06:51 PM)gfery Scris: [ -> ]mai aveti bobina cu fisele?

multumesc

Da, 250 ron.
un pret pentru alternator si bratele stergatoarelor fata
(02-03-2015 12:18 AM)radu Scris: [ -> ]un pret pentru alternator si bratele stergatoarelor fata

Alternator 150euro, brat stergator fata 40 ron/buc
Un pret pentru ansamblu stergatoare fata (cu sau fara motor) si volan fara airbag se poate?
(20-03-2015 09:23 AM)dstelian Scris: [ -> ]Un pret pentru ansamblu stergatoare fata (cu sau fara motor) si volan fara airbag se poate?
Ansamblul stergatoare nu il mai am, volanul este, fa-mi o oferta pe PM daca esti interesat de el.
Pagini: 1 2 3 4
URL de referinţă