Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: Vand diverse
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
1. Set stopuri

İmage

2. Filtru aer (habitaclu) 8104400-k12 pentru modelul care are slot deasupra durbinei.

İmage
İmage

3. Set telescoape portbagaj

Revin cu preturi.
Un pret pt telescoape?
as veni cu o sugestie pentru cei care vor sa vanda ceva pe forum sa afiseze si preturile , in felul asta se elimina postarile multiple pentru a afla si informatia respectiva

va multumesc
telescoape - 100 ron
stopuri 100 euro
filtre 50 ron bucata
1 set (10 buc) bucsi ansamblu suspensie spate NOI

İmage

İmage

Pret 400 ron

set etriere spate (SECOND HAND)

İmage

İmage

Pentru etriere astept oferte de pret.
Va salut! ma intereseaza daca telescoapele pt. portbagaj sunt noi si daca pretul de 100 roni se refera la ambele sau per. bucata. Multumesc!
telescoapele sunt SH, si se refera la ambele
Preturile sunt negociabile
set bucsi spate -380 ron/set
telescoape portbagaj - 80 ron/set
stopuri - 100 ron/buc
etriere - negociabil
filtre - 40 ron/buc

Transport suportat de cumparator.
bine tin minte, piesele sunt la Cluj?

m-ar interesa telescoapele de haion (daca stau deschise pe frig - ale mele imi lasa usa in cap cand scade temperatura sub 10 grade)

si etrierele de pe spate (numai daca pinii de culisaj se misca liber in suport si nu sunt gripati) - nu stiu sa propun un pret, spune tu unul pentru ambele etriere daca se poate aici, daca nu pe PM, sau alternativ ne putem chiar intalni.

mersi
un pret pentru bucsele de la bratele din partea de sus a puntii acelea co exteriorul de 50 mm?
(18-02-2014 12:58 PM)marixen Scris: [ -> ]un pret pentru bucsele de la bratele din partea de sus a puntii acelea co exteriorul de 50 mm?

Eu am un set complet de bucsi (10 buc) , nu vreau sa le descompletez deocamdată , 380 setul.
Multumesc, mai caut ,daca nu gasesc va contactez .
nici o problema Smile
up!
Salutare.Mai este valabil anuntul pentru telescoape?In caz afirmativ un nr de telefon pentru contavt.Multumesc.
URL de referinţă