Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: VAND HOVER 2 SUPER LUXURY, BUCURESTI, FULL
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Vand HOVER 2, Super Luxury, full:4X4, piele, clima, trapa electrica de sticla, scaune incalzite si reglabil electric....
in plus are:

3 instalatii xenon
alarma radio
multimedia cu touch, dvd, gps, bluetooth, etc
GPL (in locul rotii de rezerva) consum mic!
Am carte de service cu tot istoricul
km 54000.

Taxa mediu platita si nerecuperata! ATENTIE LA ALTE MASINI SIMILARE, NUMAI TAXA ESTE DE PESTE 4100 €.

jante aliaj, trapa, xenon, proiectoare ceata, bare portbagaj, geamuri colorate

ABS, controlul tractiunii, alarma, airbag-uri, imobilizator, antifurt, EDS, cadru de protectie, diferential blocabil

4WD, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele, sistem navigatie, inchidere centralizata, radio/CD, servo directie, computer bord, scaune incalzite, senzori ploaie, senzori parcare

VIN/serie sasiu : LGWFF3A528B115601

Accept propuneri mai ieftine auto/imobiliare + diferența

Pretul este de 8350 euro, negociabil. anul de fabricatie 2009, inmatriculata prima oara in Romania in 2010.
Pot fi contactat si la 0770.26.19.66. sau 031.809.95.34.
un pret informativ la aceasta masina cu de toate se poate si din ce an este? Dupa volan pare a fi H3 dar consola este sistem custom ca la lawr.
toate cele bune
(22-06-2013 08:13 AM)dstelian Scris: [ -> ]un pret informativ la aceasta masina cu de toate se poate si din ce an este? Dupa volan pare a fi H3 dar consola este sistem custom ca la lawr.
toate cele bune

Scuze!...si multumesc.
pretul este de 8350 euro, negociabil. anul de fabricatie 2009, inmatriculata prima oara in Romania in 2010.
Pot fi contactat si la 0770.26.19.66. sau 031.809.95.34.
Am sa modific anuntul cand o sa am voie de la administrator.
Din pacate userii pot modifica postarile in primele minute, apoi nu mai au voie. Dar nu e nicio problema daca faci altele noi, in continuare Smile Acum o sa adaug eu detaliile astea direct la primul mesaj din topic.
multumesc, apreciez asta.
Daca nu este prea mult , va rog adaugati si
km 54000.

multumesc inca o data ptr efort si timpul acordat!
stima,
@edacsi

am scos condimentele Big Grin
URL de referinţă