Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: Sfintele sarbatori
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Urez tuturor prietenilor hoveristi sa aiba o primavara frumoasa, un an imbelsugat cu sanatate ... si .... frumoasele voastre masini sa va poarte in siguranta milioane de kilometrii.
Sarbatori Pascale fericite alaturi de cei dragi oriunde va aflati.
Cu stima.
Multumim domnule Ovidiu! Sanatate si liniste sufleteasca in perioada sarbatorilor pascale!
multumim frumos...multa sanatate,spor in toate si fara evenimente neplacute tuturor!!! sarbatori fericite!!!!
Stimabililor HOVERISTI le urez un PASTE fericit alaturi de cei dragi .
multumim ovidiu, sarbatori cu bine la toata comunitatea GWM-Club.ro!
Sarbatori fericite!
Sarbatori fericite!!
SARBATORI FERICITE SI MULTA SANATATE!!!!!!!
Ca in fiecare an (deja au trecut cativa ani de cand "combatem" impreuna) urez stimabililor hoveristi un an nou plin de realizari, sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
Traiesc cu speranta , ca poate, in acest an sa gasim solutii pentru a face o intalnire adevarata si sa ne cunoastem cu adevarat.
STIMABILI HOVERISTI

Va urez SARBATORI FERICITE alaturi de cei dragi, o primavara frumoasa si un an prosper cu sanatate.
cele bune fratilor! un paste fericit!
au mai ramas doi in urari dar ma alatur si eu deci 3 si propun o intalnire de 1 mai hai mai baieti ca suntem in stare PS paste fericit
apropo cine e din piatra neamt,poate ne da ceva lamuriri cu aceasta firma, cine stie poate ne facem bucsele la ei http://polytechrubber.ro/?page_id=16
(15-04-2015 02:01 PM)olarueugen Scris: [ -> ]apropo cine e din piatra neamt,poate ne da ceva lamuriri cu aceasta firma, cine stie poate ne facem bucsele la ei http://polytechrubber.ro/?page_id=16

Eu sunt din Piatra Neamt si nu am auzit pana acum de aceasta firma. Dupa cum probabil vezi de pe site, sediul este in localitaea Baltatesti cam la 20 km de Piatra Neamt situata pe drumul 15 C Piatra Neamt - Targu Neamt ( putin inainte de a ajunge la Manastirea Varatec ). Produce in principal tamburi si benzi transportoare. Cred ca poate fabrica si bucse numai ca o face probabil prin contract si in serie mare sa se justifice cheltuielile de productie. Cred ca oricine si de oriunde poate contacta firma si dicuta conditiile.
Dar care este problema? Nu se gasesc bucsele de care avem nevoie ori sunt de proasta calitate?
Poate eu sunt ghinionist, am schimbat toate bucsele pe spate si s-au faramat dupa aproximativ 1000 de km,asa ca nu mai am incredere sa iau de la dealeri nostri din tara,si pe alibaba vad ca sunt la un dolar bucata iar la noi de la 15 in sus, si sincer cred ca sunt de alea la un dolar
STIMABILILOR HOVERISTI
Un nou an fericit
Moş Crăciun cu suflet bun, să v-aducă în Ajun, carduri VISA Diamant, carnavaluri pe la Rio, brazilience-n custodie. Haide, gata cu visatul, că s-a ars şi cozonacul!
Craciun frumos la toata gasca!
Sărbători fericite fără evenimente neplăcute Smile !!!
Sărbători fericite tuturor. Va salut cu respect!
Pagini: 1 2
URL de referinţă