Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: SCHIMB CHRYSLER SEBRING 2.0 L BENZINA
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Schimb Chrysler Sebring 2005 2,0 L BENZINA, 52850 km reali, ABS, ESP, AC, geamuri electrice, pilot automat,scaune incalzite, cd+magazie cd, statie amplificare sunet din fabrica, 2 chei, oglinda retrovizoare heliomata
NUMAI CU GWM HOVER 2006-2007

Mai jos poze:
[attachment=1154]
[attachment=1153]
[attachment=1155]
[attachment=1156]
Frumoasa dar motorul e cam mic pt modelul asta de masina Big Grin

Pentru vanzare ce pret are?
Pentru vanzare pretul este de 5500 Euro, iar la variante este de 6000 Euro, dar variante numai cu GWM.
Am facut o tar mai multa pasiune pentru GWM.

Motorul e mic, are 142 CP, un consum extraurban 7 % / urban 9,5%.
E ok pretul.
Si eu ma uitam pe la masinile astea acum un an, dar motizarile alea 2.8, 3.0, 3.5, etc Big Grin De aia am zis ca 2.0 e "mic".

Pune mai multe poze cu masina, daca ai.
(21-12-2012 10:37 PM)LAwR Scris: [ -> ]E ok pretul.
Si eu ma uitam pe la masinile astea acum un an, dar motizarile alea 2.8, 3.0, 3.5, etc Big Grin De aia am zis ca 2.0 e "mic".

Pune mai multe poze cu masina, daca ai.

Imi iubesc masina dar nah ... nu am avut niciodata un 4x4 si singurul model care mi-a atras atentia a fost GWM.

M-ai multe pozeCool
[attachment=1157]
[attachment=1159]
[attachment=1160]
Hoverul e cea mai ok masina 4x4 care poate fi cumparata raportand pretul la dimensiuni, anul fabricatiei, capacitati, dotari, km parcursi, etc.

Frumos Chrysler-ul Smile
(21-12-2012 11:07 PM)LAwR Scris: [ -> ]Hoverul e cea mai ok masina 4x4 care poate fi cumparata raportand pretul la dimensiuni, anul fabricatiei, capacitati, dotari, km parcursi, etc.

Frumos Chrysler-ul Smile

Multumesc frumos Tongue
URL de referinţă