Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: Doresc sa achizitionez o masina (de preferat noua)
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Dragi forumisti,
Va urmaresc de ceva vreme si mai ca m-ati facut sa vreau si eu un GWM Hover.... asa am ajuns sa ma autoinvit intre sanii dumneavoastraAngel

Imi spun eu, gata vreau o masina care sa nu coste mult, o masina de care pot sa trag si de care sa nu-mi para prea rau daca o violentez prin te miri ce gropane mioritice Tongue ...sa nu-i spuneti sotiei, inca nu am pregatit un motiv plauzibil pentru a treia masina in garaj Big Grin
Ma pun sa dau un search in cautarea unui dealer autorizat si stupoare, nimeni nu are de vanzare decat masini vechi ??!!
Ma poate ajuta cineva cu o informatie actualizata ? Vreau sa vad o masina, doresc sa fac un test drive (dar nu de la moara pan` la gara, vreau sa vad cum merge, cum se comporta in teren). Am vazut ca se produc modele mai noi, oare se vand si in minunata noastra tarisoara sau la noi se vand doar stocuri nevandute in alta parte a lumii ?
Multumesc anticipat pentru raspunsurile voastre (promit sa nu raman dator la intalnirea anuala de anul viitorBig Grin...se va organiza pana la urma, sper) si recomandarile (obiective) venite de la cei ce cunosc masina asta.
O seara faina tuturor !
Salut si bine ai venit!

Daca doresti pareri despre Hover, ai forumul la dispozitie, eu zic ca e suficient Big Grin

Pentru test drive poti cauta un coleg din zona ta si sunt sigur ca nu va refuza sa te ajute.

Modelel noastre de Hover nu se mai fabrica, de aceea nu ai cum sa mai gasesti dealer care sa vanda una noua (doar cele "noi", fabricate in 2007-2008 si care nu s-au vandut pana acum).

Parerea mea este ca nu merita sa te complici din moment ce gasesti destule SH la bani foarte buni, iar daca tot ai buget mai maricel, restul de bani ii poti investi in masina, sa o pui la punct, sa ii aduci modificari (roti, suspensie, bullbaruri, praguri, etc etc, depinde ce vrei de la masina)

Pentru modelele noi poti incerca in Bulgaria, Ucraina, Rusia, Italia si pe unde se mai vand.
Salut din nou,

Si eu m-am gandit la un SH, insa, am rezerve in privinta asta....in plus, un test drive cu masina personala a unui coleg, vecin, cunostinta, nu prea este test drive Smile, prietenii stiu de ceBig Grin...cine ar fi de acord "sa-i rupi" masina pe coclauri, masina in care se presupune ca a investit munca si bani.
O sa mai fac sapaturi si poate intre timp o sa -mi raspunda si unul din marii dealeri din Romania.Cu siguranta nu-mi voi cumpara un Hover din alta tara, nu vreau sa-mi testez nervii in caz de ceva surprizeWink.
Sa ne auzim cu bine !

SARBATORI FERICITE TUTUROR !!!

(21-12-2012 10:04 PM)LAwR Scris: [ -> ]Salut si bine ai venit!

Daca doresti pareri despre Hover, ai forumul la dispozitie, eu zic ca e suficient Big Grin

Pentru test drive poti cauta un coleg din zona ta si sunt sigur ca nu va refuza sa te ajute.

Modelel noastre de Hover nu se mai fabrica, de aceea nu ai cum sa mai gasesti dealer care sa vanda una noua (doar cele "noi", fabricate in 2007-2008 si care nu s-au vandut pana acum).

Parerea mea este ca nu merita sa te complici din moment ce gasesti destule SH la bani foarte buni, iar daca tot ai buget mai maricel, restul de bani ii poti investi in masina, sa o pui la punct, sa ii aduci modificari (roti, suspensie, bullbaruri, praguri, etc etc, depinde ce vrei de la masina)

Pentru modelele noi poti incerca in Bulgaria, Ucraina, Rusia, Italia si pe unde se mai vand.
masina n-o sa coste mult dar o sa fie nevoie de putina atentie din partea ta ca si utilizator pentru a o utiliza cum trebuie si pentru intretinere.
daca esti genu de om care nu se pricepe sa repare vasul de la wc nu iti lua hover.
URL de referinţă