Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: 4300 euro!!! hover cuv 2006 pe ro
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
4700 euro!!!O K A Z I E MARE!!! AN 2006,4X4
HOVER SUPER LUXURY CUV (full options)
-174.000 km
-2351cmc 124 cp
-model super luxury
-GPL SECVENTIAL
-interior din piele
-praguri inox+ bare pavilion
-senzori parcare
-Climatronic
-abs, ebd
-geamuri negre
-trapa electrica
-scaune sofer reglabil electric
-acte la zi
-+ fff multe dotari care numai incap sa le scriu
-MASINA RULEAZA SI ARATA ABSOLUT IREPROSABIL
-uitati-va pe net cat e o masina ca asta si la ce pret o am eu...
-accept variante + diferenta
-pret de parastas: 4300 EURO!!! id mess narcis_piarole
luni o sa postez si factura+fiscalu sa se vada ca e ok,, daca nu o dau pana luniWink)
Am primit urmatoarele informatii:

"Masina are o singura rata platita . Atat!
Nr de inmatriculare initial B-73-CRJ iar pe cel final PH-17-GLT !
Serie de sasiu LGWFF3A566B068635 ! fabricatie 2006
Masina are actele pe Alexandros Motors , nefiind achitata!"

"Conform seriei de sasiu si a numarului de inmatriculare acest autoturism este in proprietatea Alexandros Motors, am sunat acolo, si se afla si in evidentele lor la primarie, stocuri, etc. Puteti verifica la primaria Boldesti, eu chiar astazi am verificat, pentru ca ma interesa autoturismul la acesti bani...

Am fost si la sediul lor..

Galant Protect Security este utilizatorul acestui autoturism conform celor spuse de proprietar. Utilizatorul nu a mai platit ratele restante si nu a primit actele masinii (certificat de atestare fiscala, factura fiscala finala, fisa de inmatriculare). De altfel, masina este inmatriculata pe AM.

Pentru inmatriculare trebuie sa ne arate si actele provenite de la Alexandros Motors, nu decat cartea si talonul."

Ramane sa ne clarifice vanzatorul daca informatiile sunt intr-adevar reale si daca are cunostinta despre posibila situatie a masinii.
Daca luni prezinti fiscalul + fisa de inmatriculare inseamna ca totul e ok cu acest autoturism.
Azi e joi ! Luni a trecut de mult timp si actele inca n-au aparut !
Cum e ?
Deci!!!!! E!!!!!!! Bine!!!!
URL de referinţă