Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: Schimb Fiat Grande Punto Sporting cu Hover
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Schimb Fiat Grande Punto Sportin 1.9 diesel Multijet ,140 de caluti cu GWM Hover.

6+1 viteze, stare foarte buna. Consumabile schimbate acum 3000 km, placute fata/spate Brembo noi, caseta directie noua, merge impecabil si are un consum mic. Pilot automat, dublu climatronic, sistem audio performant din fabrica cu subwoofer, scaune sport Recaro cu reglaj lombar electric,jante originale Fiat 17" echipate cu Pirelli, uzura 15 %, functie CITY, comenzi volan, posibilitate conectare telefon prin bluetooth la sistemul masinii, functie City,ITP 2014.

Email: andrei@print2004.ro
Da si tu mai multe detalii, an fabricatie, kilometri, etc
Imi cer scuze, am uitat.
An fabricatie 2007, kilometrii 140.000 reali, verificati de mine la Autoitalia. Masina provine din Olanda ( am si istoricul de acolo ), am cumparat-o initial pentru mine si am investit destul de mult in ea, insa am ajuns la concluzia ca am nevoie de o masina mai mare, de familie. Pentru orice detalii, nu ezitati sa ma contactati. Pretul pentru schimb este de 5700. Ofer si diferenta daca este necesar.

O zi buna va doresc !
Se poate inchide. Masina s-a vandut, acum il caut pe Hovarel Big Grin
L-ai gasit? Tongue
URL de referinţă