Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: Intalnire Bucuresti 10.03.2012
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
S-a stabilit o noua intalnire in Bucuresti maine, 10.03.2012, avand in vedere ca cea de saptamana trecuta s-a anulat.

De data aceasta este vorba despre o alta locatie, si anume Piata Constitutiei, incepand ora 16:00.
Adica aici:

http://maps.google.ro/maps?q=piata+const...i&t=m&z=16

Va las un numar de telefon si o adresa de mail pentru contact:

0757.901.957
gwmclub@yahoo.com

Multumesc si va astept in numar cat mai mare, cu sau fara autoturisme GWM! Smile
LAwR
1-LAwR
2-ELEnNa
3.L3x
1-LAwR
2-ELEnNa
3.L3x
4.andrei.andrei
UP UP UP!!
Este timp... insa insist ca bucurestenii sa se inscrie pe lista. E mai frumos face-to-face decat in fata calculatorului.
Smile
Cu scuzele de rigoare, maine va trebui sa fiu la Ploiesti, dupa care ma duc acasa la ai mei, deci ma intorc in Bucuresti abea duminica.

Oricum nu cred ca va suparati pe mine avand in vedere ca in sfarsit ma duc in Ploiesti sa semnez contractul de credit pentru Hover Wink
Ti-a aprobat creditul? Perfect! Wink
Cred ca amanam intalnirea pe saptamana viitoare, nici MMS nu poate sa ajunga maine.
Da, mi-a aprobat, maine ma duc sa semnez contractul. Smile
pe cand o alta intalnire,sau ramanem in fata calculatoarelor? Wink
Sambata aceasta, 10 martie Wink
la parlament..k e naspa la carol..cine mai vine?sau stam tot noi 2? Smile)
Da, atunci schimbam locatia si ne vedem la constitutiei.

http://maps.google.ro/maps?q=piata+const...i&t=m&z=16

Sa vedem ce mai spun si restul Big Grin
Mi-a spus balanel printr-un mesaj cum ca in Constitutiei s-ar tine un targ de pescuit si vanatoare si ar fi ocupata. Ce spuneti? Stiti ceva despre asta?
Daca e ocupat, mai bine sa tinem intalnirea tot in Carol. Sau aveti o alta solutie?! Spuneti repede ca sa lamuresc problema prin mesaj, sa ii anunt pe toti. Smile
Deci ramane Constitutiei, iar daca e ocupata ne vedem in Carol.
1-LAwR
2-ELEnNa
3.L3x
4.andrei.andrei
5. MMS
6. msgradu
(10-03-2012 01:34 PM)LAwR Scris: [ -> ]1-LAwR
2-ELEnNa
3.L3x
4.andrei.andrei
5. MMS
6. msgradu

esti sigur k venim toti? Smile
Ultimii doi mi-au confirmat prezenta. Nu stiu de andrei, nu a mai spus nimic.
Andrei nu a putut sa ajunga dar in schimb a venit cubbusiness, pe langa cei de pe lista Smile

Poze de la intalnirea de astazi:
Nu avem poze cu Dodge Chargerul lui msgradu, a ajuns mai tarziu, in schimb am eu doua din alta seara:
La urmatoarea sunt prezent Wink
Pagini: 1 2
URL de referinţă