Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: dezmembrez HOVER NOU
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Anunt, tuturor membrilor clubului, cu prioritate, ca dezmembram un HOVER NOU 2,4i, super luxury 4x4, culoare exterior silver sky (gri metalizat) interior piele crem.Cei interesati se pot adresa d-lui.Dan la tel: 0754530915.Preturile vor fi cu aproximativ 30% mai mici decat valoare de vanzare a unei piese noi.Masina este in stare perfecta, decizia de dezmembrare a fost luata datorita taxelor de inmatriculare foarte mari cat si cerintelor privind piesele de schimb.
Sunt interesat de pivoti. La ce pret si ca sa-mi fac asa o impresie cati km are masina. Multumesc
Pai....scrie in titlu, masina este NOUA ( asadar 0 km), se dezmembreaza datorita taxei de poluare prea mare !
Da corect, asa este dar eu nu am fost corect in exprimare, imi cer scuze am vazut dupa ce am scris. Si totusi care e pretul la pivoti?
Pacat de masina!
S-ar putea sa ma intereseze cate ceva - revin.
Cat e taxa daca e omologata ca utilitara?
Avem certificat de omologare ca autoutilitara , dar acest lucru se inregistra la RAR PANA IN DATA DE 31.12.2011.La ora actuala nu se mai poate.Taxa este aproximativ 7000euro.
Pivot inferior nou = 295ron
pivot superior nou = 250ron.

Bineinteles ca de la pretul de lista ,pentru membri clubului, se acorda 10% discount.
- buna seara, pacat de masina...
- as fi interesat de discul de ambreiaj
- am un Hover 4x4, an fabricatie 2008; cumparat 2011, iulie - 52.000 km. am mai facut si eu vreo 7.000 km. Acum, pe zapada, cuplat tractiunea integrala, la niste manevre mai insistente, poate si prin nepriceperea mea, s-a supraincalzit discul, cu miros puternic si peste cateva zile a inceput sa patineze si, desi turez, masina nu prindea viteza ...
- in sfarsit: puteti sa-mi dati un pret? eventual si impreuna cu rulmentul si chiar placa de presiune..
- multumesc anticipat pentru raspuns
Incercati sa nu mai fortati motorul in viraj mai mare de 28grade cu 4x4.Va recomand sa schimbati tot ambreiajul (kit).Pretul unui kit nou este de 890ron.
..........
La consola centrala - sistemul multimedia este cel cu ecran LCD / GPS? - daca da, un pret?
Un pret pt. urmatoarele:
- pe spate si la capacele roti are sigla model nou?
- aparatoarea interioara bej de la oglinda usa sofer
- butonul de avarie cu tot cu beculet
- husa piele bej de la schimbator viteze / 4x4
- fise bujii
- placute frana fata / spate
(12-02-2012 07:54 PM)ecoprices Scris: [ -> ]Incercati sa nu mai fortati motorul in viraj mai mare de 28grade cu 4x4.Va recomand sa schimbati tot ambreiajul (kit).Pretul unui kit nou este de 890ron.

- mersi de raspuns
- puteti sa-mi spuneti ce marca/fabricatie este subansamblul(kit)? si care ar fi conditiile de plata si livrare - eu locuiesc in Bucuresti
Buna ziua,m ar interesa un pret pentru proiectoare,chiar sh.multumesc
..........
Da, se pare ca de vreo saptamana nu au mai intrat pe site.
De obicei raspund la numerele de telefon pe care le au trecute la semnatura. Daca sunati si le spuneti ca sunteti din club, ramane valabila reducerea de 10% la produse.
(11-02-2012 09:38 AM)ecoprices Scris: [ -> ]Anunt, tuturor membrilor clubului, cu prioritate, ca dezmembram un HOVER NOU 2,4i, super luxury 4x4, culoare exterior silver sky (gri metalizat) interior piele crem.Cei interesati se pot adresa d-lui.Dan la tel: 0754530915.Preturile vor fi cu aproximativ 30% mai mici decat valoare de vanzare a unei piese noi.Masina este in stare perfecta, decizia de dezmembrare a fost luata datorita taxelor de inmatriculare foarte mari cat si cerintelor privind piesele de schimb.

sunt interesat de ansamblul stergator luneta spate,cu sau fara motoras...se poate un pret va rog?
Ansamblu stergator luneta complet - nou - pret =380ron discount 10% aplicat pentru membri.
Salut. Un pret pt incuietoarea de la usa dreapta spate? E sistemul din poza:

[attachment=746]
Incuietoare usa spate dreapta, avem noua, la pret de 162lei discount 10%inclus.
Iar compartimentul acela din plastic care inlocuieste magazia de CD-uri din cotiera la hoverele mai noi, care vin cu DVD din fabrica, l-ati primit?
Pagini: 1 2
URL de referinţă