Forum GWM-Club.ro

Versiunea integrală: Intalnire Bucuresti 18.02.2012
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Ce spuneti de o intalnire locala, cei care suntem din Bucuresti? Indiferent ca avem sau nu HovereSmile

Ca o prima data m-am gandit sa o facem in weekendul 17-19 februarie, ramane sa hotaram data exacta si ora la care sa poata toata lumea, precum si locatia.

Ce propun eu: 18.02.2012, incepand cu orele 16:00 la Piata Libertatii/Parcul Carol.

Daca nu este bine pentru toata lumea, veniti cu alte propuneri privind data(intre 17-19.02.2012), ora (de preferat dupa ora 15:00) si locatia (P.Constitutiei, Sala Polivalenta P.Eroilor, etc).

Stickere gratis pentru cine doreste! Big Grin
Particip in principiu..
incerc si eu...am un botez si sunt nasic sambata dar incerc !
Pai sa ne spui exact cand poti, in ce zi si la ce ora, de asemenea daca iti e mai usor in alta locatie. Nu ne suparam Tongue
Nu-i problema ca tocmai am aflat ca botezul e duminica....deci ne vdm acolo!
Perfect! Alti doritori mai exista? Chiar si fara Hovere, nu e nicio problema, acum e momentul in care puteti studia de aproape 3 Hovere, ani de fabricatie diferiti deci si putine diferente intre ele.
Daca nu am treaba cred ca vin si eu! Vreau sa vad masina lui LAwR!
Deci ramane sa ne vedem pentru prima data sambata 18.02.2012, incepand cu orele 16:00 la Piata Libertatii/Parcul Carol Smile

Iepure, esti binevenit si tu si oricine vrea sa participe, chiar daca nu detine Hover!

Telefonul meu pentru contact, in caz de ceva: 0757.901.957
(15-02-2012 11:02 PM)LAwR Scris: [ -> ]Deci ramane sa ne vedem pentru prima data sambata 18.02.2012, incepand cu orele 16:00 la Piata Libertatii/Parcul Carol Smile

Iepure, esti binevenit si tu si oricine vrea sa participe, chiar daca nu detine Hover!

Telefonul meu pentru contact, in caz de ceva: 0757.901.957

Salut,

Vin si eu, am vorbit cu tine pe messenger acum ceva vreme si probabil in vreo 2-3 saptamani o sa imi iau si eu un Hover, asa ca vreau sa il studiez mai de aproape.

Ne vedem maine!
la carol la farfurie?
Da, acolo.
am inteles,apropo ms pt ajutor Wink
pentru mine este ok
atunci ramane pe 18 feb la parcul carol dupa 16
Da, adica maine la 4 ! Smile
Puteti sa veniti si cu nevestele, iubitele, prietenele in dotare, ca sa nu fiu singura fata pe acolo. Smile)
Chiar daca intalnirea de astazi s-a terminat undeva in jurul orei 18:30, noi abia acum am ajuns acasa. Big Grin
Mdaa... putini la prima intalnire, dar sper ca toti au fost incantati de cunostinta.
Cei care au anuntat ca vin... si n-au mai venit... destul de nasol, dar le oferim si alte ocazii sa ne cunoasca. Se va face un topic cu o noua intalnire. Smile

Urmeaza poze, am fost fotograful de ocazie al echipei Big Grin no problem, mi-a facut placere!

Banuiam ca la inceput va fi mai greu sa ne adunam, dar ... e bine oricum. Smile
Prima intalnire destul de reusita, parerea mea. 5 persoane participante, eu, Elena, andrei.andrei, lex_snake + un amic. Langa noi a tras ulterior inca un Hover de la o firma de paza, daca am inteles bine participa la o nunta, aceasta fiind chiar masina miresei Big Grin

Cei care nu au ajuns, vor avea destule ocazii pe viitor!

Sper sa intemeiem o comunitate stransa, de prieteni, si in viata reala nu doar pe forum si sa avem din ce in ce mai multe persoane interesate sa participe la astfel de activitati care pe langa ocazia de a cunoaste membrii clubului mai bine, sa aibe si posibilitatea de a afla mai multe despre autoturismul pe care il conduc/sunt interesati, si de a face comparatii intre mai multe masini puse una langa cealalta.

İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
Din ultima poza nimeni nu o sa stie care si ce masina are, oare reuseste cineva sa coreleze nickul de pe forum cu pozele?! Big Grin Eu nu cred ca o sa ghiceasca!

P.S. Am uitat sa-l stickerim pe Alex Smile Si am luat la noi stickerele tocmai din considerentul asta, sa va "insemnam"... Cu alta ocazie! Tongue
hey hey..super pozele..lex_snake sunt eu alex Smile
ms mult .
Hahahaha... Esti comic Alex Smile))
Noi, cei care am fost, ne cunoastem. Dar eu ma refeream la ceilalti membrii ai clubului, daca reusesc sa coreleze pozele cu nickurile voastre de pe forum. Asta-i interesant. Pot incerca. De la stanga la dreapta. Astept pareri. Big Grin Daca nu va veti descurca, va spun eu.
SPOR!! Tongue
Smile) that's me Big Grin
cu siguranta vom fi recunoscuti Smile) trebuia sa facem si cateva cu mireasa ,cat si cu ziua copilului Smile) next time..
Pagini: 1 2
URL de referinţă